Typy společností, založení firmy, ….

Společnost na klíč

Zakládání společností na klíč, neboli společností na míru, se věnuje poměrně veliké množství společností. Jednou z takových společností je například společnost Easy Support, kterou naleznete na internetové adrese easysupport.cz.

Společnost se specializuj na zakládání společností s ručením omezeným na klíč a také na zakládání akciových společností na klíč. Tato společnost vznikla roku 2001, přičemž jejím hlavním cílem bylo poskytování factoringu soukromým subjektům. Pokud se tedy rozhodnete využít služeb této společnost pro založení nějaké společnosti na klíč, tak po Vás bude společnost potřebovat několik hlavních věcí. Jedná se v prvé řadě především o konzultaci, při které se samozřejmě budou probírat Vaše veškeré představy o společnosti a tak podobně.

Společnost pak bude dále potřebovat Vaši plnou moc, aby Vás při zakládání mohla zastupovat na nejrůznějších úřadech. No a konečně musíte samozřejmě také disponovat potřebným základním kapitálem pro založení společnosti.

Pokud budete využívat služeb této nebo podobných společností, tak můžete nechat všechno na nich. Nemusíte se účastnit žádných řízení a budete mít jistotu, že jste na nic nezapomněli.

Komentáře jsou uzavřeny.